Grafika, projektowanie  graficzne materiaów relkamowych

GRAFIKA
PROJEKTOWANIE GRAFICZNE
MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

Grafika reklamowa to nie tylko nasza praca, ale też hobby - od lat śledzimy jak ewoluuje, dzięki temu zawsze jesteśmy na bieżąco z trendami, które miksujemy razem z ponadczasowymi standardami - ta mieszanka zawsze daje najlepszy efekt. Doświadczenie zbudowane na współpracy z firmami z sektora małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw, oraz z różnych branż, skutkuje dzisiaj wyczuciem potrzeb Klienta co przekłada się na sprawną i harmonijną współpracę. Pracujemy w pakiecie Adobe co zapewnia idealne przygotowanie projektów pod druk lub użytku internetowego. Kadra grafików daje możliwość rzucenia światła na dany projekt z różnych perspektyw. Grono naszych Klientów systematycznie się powiększa, głównie poprzez polecenia naszych usług. Natomiast od stałych Partnerów mamy przecieki że wykonane przez nas prace powodują zachwyt u ich Klientów.

Polecamy projekty z zakresu:

logo, logotyp:znak graficzny Twojej firmy,usługi lub produktu

logo, logotyp:
znak graficzny Twojej firmy,
usługi lub produktu

identyfikacja wizualna: wizytówki, teczki, koperty,papier firmowy, notesy

identyfikacja wizualna:
wizytówki, teczki, koperty,
papier firmowy, notesy

materiały sprzedażowe: foldery, katalogi, broszury, ulotki, prezentacje

materiały sprzedażowe:
foldery, katalogi, broszury,
ulotki, prezentacje

projekty reklamy zewnętrznej: szyldy, banery, billboardy,okleiny na samochody

projekty reklamy zewnętrznej:
szyldy, banery, billboardy,
okleiny na samochody

materiały promocyjne: rollupy, plakaty, zaproszenia,certyfikaty, gadżety

materiały promocyjne:
rollupy, plakaty, zaproszenia,
certyfikaty, gadżety

reklamy do internetu: Facebook, GoogleAds,Instagram
Poligrafia, wydruki reklamowe, katalogi, foldery, broszury, ulotki promocyjne, teczki ofertowe, wizytówki, prezentacje, plakaty, banery, witryny, folie, tapety, roll-up, flagi, etykiety, karty menu, szyldy, tablice, notesy, długopisy, kalendarze

POLIGRAFIA
WYDRUKI REKLAMOWE

Zamówienia na druk realizujemy z wykorzystaniem wszelkich dostępnych technologii dobierając je w zależności od potrzeb, spodziewanego efektu, czasu realizacji, czasu ekspozycji, grupy docelowej czy budżetu który jest przeznaczony na realizację danego przedsięwzięcia.
Specjalizujemy się w druku materiałów wspomagających pracę przedstawicieli handlowych takich jak: katalogi, foldery, broszury, ulotki promocyjne, teczki ofertowe, wizytówki, prezentacje.
Na co dzień wykonujemy też wydruki związane z reklamą, promocją, oznaczeniami, informacją czy upominkami: plakaty, banery, witryny, folie, tapety, roll-up, flagi, etykiety, karty menu, szyldy, tablice, notesy, długopisy, kalendarze i wiele wiele innych.

Pragniemy zwrócić uwagę na nietypowe produkty, które nasi Klienci cenią u nas wyjątkowo:

druki  personalizowane, zaproszenia, dyplomy, numery startowe, bilety, vouchery, listy, koperty

druki personalizowane:

  • zaproszenia i dyplomy (różne nazwiska)
  • numery startowe na biegi, rajdy
  • bilety, vouchery (różne kody, numery)
  • listy, koperty
druk etykiet na papierze samoprzylepnym, druk etykiet na folii

druk etykiet na papierze samoprzylepnym i na wodoodpornej folii z ultramocnym klejem - zwłaszcza dla stosunkowo niskich nakładów około 100 - 500 sztuk jednego wzoru (także wycinane po kształcie!)

szyldy, tablice

druk bezpośrednio na sztywnych podłożach - idealny na szyldy, odporne na warunki atmosferyczne, lekkie, wytrzymałe i łatwe w montażu.